Kuzey Kıbrıs Ev İlanları – North Estate Homes
Fiyat aralığı: Başlangıç: £200 - £100,000,000
Boyut Aralığı: Başlangıç: 10 m2 - 100,000 m2
Diğer Özellikler
Kuzey Kıbrıs Ev İlanları

Kuzey Kıbrıs Ev İlanları

Kuzey Kıbrıs ev ilanları 2023, bütçenize göre en iyi yatırım fiyatlarını anında listeler. Satılık ev, arsa ve villa ilanları güncellendi, hemen keşfetmeye başlayın!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti en popüler bölgelerde satılık ev fiyatları ne kadar? Arsa almak ne kadara mal olur, sizler için listeledik!

Kuzey Kıbrıs Arsa İlanları

2022 Kuzey Kıbrıs ev ilanları ve arsa ilanlarını, yatırım bütçenize göre hemen seçebilirsiniz. Kıbrıs’ta yatırım yapmak isteyenler ve daire fiyatlarıyla şık konut sahibi olmak isteyenler için liste güncellendi. Arsa fiyatlarını arama kriterlerine göre hemen inceleyin.

Girne, İskele, Mağusa, Güzelyurt, Lefkoşa kiralık daire ve satılık evleri inceleyin. Evini kendi yapmak isteyenler veya farklı amaçlarla arsa almak isteyenler için Kıbrıs’ın en iyi arsalarını size özel sunuyoruz.

Kuzey Kıbrıs Dubleks Ev İlanları

2023 Kuzey Kıbrıs ev ilanları ve dubleks ev fiyatlarını, kriterlerinize göre hemen seçin. Tek katlı evler, çift veya 3 katlı villalar, havuzlu çiftlik evleri veya şehir merkezinde apartman dairleri… En güncel dubleks ev ilanlarını inceleyerek ister yatırım amaçlı ister yaşamak için en şahane evleri görebilirsiniz.

Kiralık veya satılık seçeneğine göre ısınmadan yalıtıma dek tüm kriterlerinizi belirleyebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Kiralık İlanları

Kuzey Kıbrıs ev ilanları 2022 listelerinden kiralık seçenekleri, en cazip seçkilerle derledik. İster bekar evi ister aile yaşamı için sunulan tüm konseptleri görebilirsiniz. Kuzey Kıbrıs şehir hayatı veya sahil bölgelerinde en iyi kiralık ve satılık daireleri hemen görebilirsiniz.

KKTC kiralık daireler listesinden 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2 gibi tüm seçenekleri görün. Fiyat aralığını belirleyin ve saniyeler için de size özel dizayn edilen daireye hemen ulaşın.

Kuzey Kıbrıs Satılık Daire İlanları

Kuzey Kıbrıs satılık daire ilanları ve arsa ilanları, en güncel fiyatları ve görselleriyle size özel hazırlandı. Kiralıklar için;

  • Kıbrıs Kiralık Daire
  • Girne Kiralık Daire
  • Lefkoşa Kiralık Daire
  • Mağusa Kiralık Daire
  • İskele Kiralık Daire
  • Güzelyurt Kiralık Daire
  • Lefke Kiralık Daire

Listelerinden istediğiniz kritere tıklayın ve anında tüm seçenekleri görüntüleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karşılaştır

Konuşma başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by Kıbrıs Dijital
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?